אירועים

תפישת האירוח שלנו מתחילה בלתת את הטוב ביותר שלנו עבור האורחים.
מתחם האירועים החדש בגני הצבי מציע מתחם בעיצוב אורבני באווירה כפרית ומסורת אירוח בין דורית.

חופות וקבלת פנים בגן אורבני ומלא בצמחיה ארץ ישראלית, מטופח לנופי שדות, עם התחכום של עיצוב מדויק, ומחשבה על כל פרט, כי ככה אנחנו אוהבים את חווית האירוח שלנו. יוקרתית, עשירה ומלאת צבעים וטעמים.    

קבלת הפנים

כך התחיל ערב קיצי, בחיק הטבע, אוויר פתוח, שביל עץ רחב שוליים, פינות ישיבה, מוזיקת לאונג', אווירה, נינוחה, נעימה וכה מפתה לחלוץ ולו לרגע קט את הנעל ולעבור לכפכף… מן שחרור חיוני שכזה, ביום רווי דאגה, תחושת רגיעה והבנה עמוקה, שעכשיו זה הרגע, עכשיו ולעולם.

כך אנו רוצים לקבל את האורחים שלך, וכך אנו מקבלים אותם. בלב ליבה של גינה מטופחת בסגנון אורבני- ארץ ישראלי, עם צמחייה עשירה, נשימת אוויר צלול, וניחוחות של מאכלים מלאי טעם ומעוררי תאווה, בר אקטיבי, המגיש ממבחר משקאות אהובים, עמדת קפה ואווירה נינוחה.

חתונות הקיץ שלנו מציעות את החלום של חתונה במרחב פתוח, כמו גן אירועים בדרום או גן אירועים בשפלה, לנוף שדות, אדמה באוויר הפתוח עם כל הנוחות והתחכום, שמציעה האווירה האורבנית של המתחם.

החופה

בין עצי דקל טרופיים לתחנת רוח מוקפת בשדות של פרחיה עונתית, ניצבת לה החופה, לבנה וצלולה, טהורה ככלה, וממתינה לכם, זוג אוהבים, שבחרו לקדש את הקשר בינהם, קבל עם ועדה.
בלב הגן הרחב, באוויר הפתוח, כשהאווירה כבר נרגעה, תצעדו אל החופה, על עבר הרגע הזה, שיחבר אתכם לעד.
תברכו ותבורכו, תתחברו ותחבקו, תאהבו…תתרגשו… והשמחה גדולה.

מזג האוויר הנח יחסית ברוב ימות השנה, הופך את חתונות החורף לאופציה אטרקטיבית במיוחד. אחד החששות הגדולים, בקרב זוגות, שקבעו את מועד חתונתם לתקופה שבין נובמבר למרץ הוא שדווקא ביום האירוע ירד גשם זלעפות, או שתהה רוח קרה.  

זוגות רבים, שמעוניינים לשלב בין אווירה פתוחה ומשוחררת יותר בקבלת הפנים, נאלצים להתפשר, בימים הגשומים והקרים במיוחד עד קונספט אירוע, שכולל סגירת חורף וחימום נייד. וכך יוצא, שמתחם האירועים, שכה חלמו עליו, ודמינו ביום חתונתם, רחוק מאוד מהמציאות בשטח.

ב"גני הצבי" מעמידים לרשותכם את מתחם החורף, לא עוד אוהלים לבנים גדולי מימדים ופטריות חימום, אלא מתחם ממוזג, מובנה ומקורה, שמעוצב בקו מינימליסטי-אורבני מוקפד.
אנו מציעים קבלת פנים, שמזכירה לאונג' ניו יורקי מתוחכם, פינות ישיבה מגוונת,  15 עמדות קבלת פנים, עמדת קפה ובר אקטיבי.
החופה תיערך במתחם האקסקלוסיבי, ואליה תשודך תאורה דקורטיבית ומערכת סאונד ומולטימדיה להשלמת האווירה.
מתחם החורף הפנימי של "גני הצבי", ממוקם לצד מתחם החוץ, ולכן בהתאם למזג האוויר, וסמוך מאוד למועד האירוע, ניתן יהיה לקבוע את מיקום החופה וקבלת הפנים, בהתאם לרצון הזוג וההיתכנות המקצועית.

חתונות צהריים

היתרונות הרבים, הגלומים בעריכת חתונות צהריים, הביא לאחד הטרנדים הנחשקים והמובילים בתחום האירועים. השעות הנוחות, הגמישות התפעולית הגבוהה, הצילומים הנהדרים, והמיצוי המקסימלי של מתחם האירועים, יוצר חתונות מרהיבות, הטובלות בירוק, נהנות מאווירה טבעית, מוארת ונוחה, ומאפשרות לאוכלוסיות מכל הגילאים ליהנות מהאירוע מתחילתו ועד סופו.
חתונות הצהריים של "גני הצבי" מציעות את השילוב של אווירה כפרית פסטורלית עם בילוי מתוחכם ויוקרתי בגן אירועים ליד אשקלון.
נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות שלנו, ולתכנן יחד אתכם, אירוע צהריים מהנה ובלתי נשכח!

נגן וידאו