אודות

נעים מאוד, אנו משפחת כהן ממושב ברכיה, הבעלים של "גני הצבי" אחד ממתחמי האירועים, המוכרים בארץ. 22 שנה של עשייה בתחום, הביאו אותנו לצומת.. האם לחדש או לשמר? חומר הגלם כבר היה בידינו, וכך גם ההשראה, וכל שנותר לנו הוא לחבור יחד כצוות אחד וליצור אותו מחדש.

"גני הצבי"- מתחדשים לרגש אתכם!

"גני הצבי" הוא מתחם אירועים, המציע, קונספט, ששומר על הרוח הכפרית, ומסורת האירוח הדרומית תוך שילוב אלמנטים אורבניים, המעניקים, תחושה נקייה בעיניים, ובחירה מדויקת של כל פרט ופרט החל מסידור הפרחים, ארגון החלל, צבעוניות המרחב, עוצמת הסאונד, גוון התאורה ועד כל מנה  שתוגש.

חתונות לבנות, חתונות אלגנטיות, חתונות עתירות משתתפים, השומרות על תחושת האינטימיות, וכן חתונות אורבניות בלב הכפר, זוכות לחווית אירוח מקצועית ומוקפדת אודות ליחס אישי ורמת שירות בלתי מתפשרת.
שילוב התאורה, מערכות סאונד והגברה ואמצעי מולטימדיה משוכללים וחדשניים, הופכים את רחבת הריקודים למוקד כח ומשיכה רב עוצמה, בעוד שאזור הישיבה שומר על איפוק ושלווה.

גן האירועים שלנו, הצמוד למתחם הממוזג, רחב ידיים ועתיר בצמחייה, משקיף לנוף של שדות, מושבים ואדמה, ויהווה את התפאורה המושלמת לצילומים המקדימים, לחופה הטבעית, ולקבלת הפנים העשירה.

הצוות שלנו ישמח להעמיד לרשותכם את המוניטין והניסיון עתיר השנים ולהרכיב לכם אירוע, התפור למידותכם, תוך התייחסות לקונספט, בניית התפריט, עיצוב ואווירה, וליצור יחד אתכם, חתונה שמחה ומלאת אהבה.

אישורים

לתיאום

לקבלת פרטים ותיאום פגישה

מוזמנים ליצור עמנו קשר

רוצה להתעדכן במבצעים?