חתונה ארץ ישראלית

בייגל, בירה מקומית, רוח ים תיכונית, חופה עוטפת אור לבנה, תחנת רוח, ניחוח שדות ופריחה, אווירה נינוחה, שלווה, מינלינג עם מכרים, טעימה מעוד עמדה ומנגינה נושנה, חתונה ארץ ישראלית, "במקצב יווני עם מבטא פולני… בסלסול תימני עם כינור רומני… מי אני? מי אני? כן אני! אלי…אלי…" חתונה ישראלית.
איך ליצור מיתוג ישראלי לחתונה שלכם?

טוב לנוח באוויר הפתוח  

אנחנו הישראלים אוהבים לשהות בטבע, באוויר הפתוח, לטייל בין מטעי הפרדסים, לחוש את האדמה בכפות רגלינו היחפות, לנשום אוויר של ים ולאכול פרי מתוק. ולכן אין טבעי יותר מלוקיישן, אשר משלב קבלת פנים וחופה בגן.
בקשו מצוות גן האירועים לפרוס אלמנטים בכחול ולבן, זו יכולה להיות מפה, כרית או אפילו ספסל, שדכו לכל אלו צמחייה מקומית, פרחים ושיחים.
הוסיפו עמדות הפעלה, בירה מקומית, עמדת פרעצל בהכנה בטאבון חם, שילוט דקורטיבי עם משפטי השראה ממקורות והתרבות, וכמובן הקלאסיקות המוכרות של סלט טרי קצוץ דק, ניחוחות של עשבי תבלין, שזה עתה נקטפו מהגינה, חומוס בעבודת יד, פיתות, שזה עתה נאפו ומבחר עשיר של צבעים וניחוחות להגברת בלוטות הטעם והאווירה.

תחת שמי ים התיכון

חתונה ישראלית, שואבת את מקורות ההשראה שלה מאגן הים התיכון, מפירות וירקות טריים, שמן זית, שילוב של מרוקו עם איטליה וספרד, אפשר גם קצת מיוון, טעמים וניחוחות, שמצליחים במעט להגדיר את מי שהפכנו להיות.
פרחים מעודנים בכלי קריסטל, בקבוקי שי של שמן זית, עמדות ישיבה סביב שולחן נמוך, הם רק מהאלמנטים, שישודכו לקונספט ים תיכוני, ומטרתם המרכזי היא ליצור נינוחות ותחושה של נוחות, מבלי לבקר על היוקרה והירידה לפרטים.

אוכל קדימה, אוכל!

איך אפשר לכתוב על חתונה ישראלית מבלי להתייחס לגולת הכותרת של האירוע, האוכל! חתונות ישראליות הן חתונות נדיבות, קיבוץ גלויות של טעמים וניחוחות, עמדות אקטיביות חמות, המגישות שפע מהתוצרת המקומית, תיבול עשיר, שמצליח להפיק הרבה יותר מחומרי הגלם המשובחים, עושר, נדיבות ורוחב לב, כיאה לתרבות האירוח הדרומית. יש הכל ובשפע.  

מראה כפרי בנוחות, שמציעה העיר

נוף ילדות של מושב או קיבוץ הם מראות מוכרים לרבים מביננו, ודווקא ברגעים, המרגשים ביותר, אנו מבקשים לקרב אותם לליבנו. התפאורה המשלימה לקונספט ישראלי הוא מראה שדות הבר, המרחבים הפתוחים, מראה כפרי בנוחות, שמציעה העיר.
קבלת פנים וחופה בגן מטופח ורחב ידיים, ורחבת ריקודים והגשה במרחב ממוזג ומעוצב בקפידה.
שמירה על המראה הגולמי לצד אמצעי מולטימדיה מתקדמים, תאורה מתוחכמת, מערכת סאונד משוכללת, ואופציה למסכים, שיוצרים שתי חוויות שונות בתוך אירוע אחד ומיוחד.

חתונה ישראלית היא השילוב של תום ופשטות, אוכל מקומי, מוזיקה עברית, אהבת האירוח וחביבות מסבירת פנים. בחרו לכם מתחם אירועים, המשולב בגן, ומצליח להביא לידי ביטוי את נוף החוץ בסביבת הפנים, קבלו השראה מהעיצוב הים תיכוני, וקבלו את האורחים שלכם בנדיבות ובאדיבות האופיינית, לזוגות, המחוברים לשורשים.

"גני הצבי" מתחם אירועים, המעניק חוויה ישראלית אותנטית אמתית. לפרטים ותיאום פגישת היכרות, צלצלו אלינו : 08-6756777

אהבתם?
שתפו בפייסבוק !

שיתוף ב facebook
שתף