"מישהי יכולה להמליץ על שירי כניסה לחופה?"

זה הרגע שלנו, הרגע, שדמיינו כל חיינו , צועדים אל עבר אהבתנו, כל המבטים מופנים אלינו, דרמה, התרגשות, ציפייה. אולי האזנו לו כבר מאות פעמים, ואפילו החלטנו ש"זה זה"! ועדיין נראה כי, בחירת שיר החופה, היא אחת ההחלטות, שלעולם לא נהיה שלמים איתן.  
חיפוש בגוגל יניב מעל 3 מיליון תוצאות, ומכל מקום צצות ההמלצות, איך פותרים את אחת הסוגיות המכריעות ביותר, בדרך לאירוע המושלם? איך בוחרים שיר לחופה? עקרונות מנחים לבחירה מוצלחת.

חופה זה תמיד ביחד

הצעידה לחופה היא רגע משותף לשניכם, רגע, שבוודאי דמיינתם עשרות אם לא מאות פעמים ביחד ולחוד.
אבל איך מגשרים על מחלוקת ופערים בבחירה? כשהוא מעדיף את נעימת הפתיחה של "גלדיאטור", ואת בכלל בקטע של תפילה, המשפחה שלכם לוחצת על תזמורת כלי זמר, והחברות הציעו אמן בהזמנה?
חופה, ציבורית ככל שתהיה, היא קודם כל ולפני הכל הרגע הפרטי שלכם.
חפשו את המכנה המשותף, את נקודות הדמיון, הגשרים, המחברים בינכם, חזרו לרגעים של אושר ושמחה במערכת הזוגית שלכם, היו פתוחים להפתעות ושמרו על פתיחות בהקשר להצעות.
אם יש ביכולתכם, הקדימו לחשוב על הבחירה, לפעמים אפשר לבנות ממש קונספט שלם סביבה.

קבלו השראה וצמצמו את הבחירה

באתר של כל תקליטן, שמקפיד על השיווק שלו ניתן למצוא רשימה של "עשרה השירים המומלצים לחופה" עשרה שירים, שכבר הוכיחו את היכולת שלהם לרגש, מתאימים לקהל מגוון, ומדברים למכנה משותף רחב.
אך כולנו יודעים, שהבחירה הפופולארית היא לאו דווקא הבחירה, ש"מדברת אתכם באמת", אחרי הכל, שיר החופה הוא המקום שלכם לספר את הסיפור שלכם, אודות אהבתכם, הרגשות, המיוחדים, שמחברים אתכם ביחד, הזיכרונות, שמתנגנים דרך המלודיות והמיתוג האישי שלכם.
כידוע, כל הדרכים מובילות אל הים, אך יש רק דרך אחת, שתוביל אתכם לשיר החופה, הרשו לעצמכם להיות פתוחים להשראה, האזינו לפייליסטים המוצעים, חפשו את עצמכם, הבהירו לעצמכם את הבחירה, למה התחברתם יותר? לקול גברי? קול נשי?  קצבי או שקט? אולי בכלל מלודיה? נעימה מסרט? או קטע קלאסי? צמצמו אפשרויות, ותוכלו לעלות אל דרך המלך, שתוביל אתכם לשיר החופה, האידיאלי עבורכם.

שווקו לעצמכם את השיר הנבחר!

החלטתם? בטוחים? כל הכבוד! 70% מהדרך כבר מאחוריכם, אך ה 30% הנותרים הם המשמעותיים באמת. בדומה למהלכים שיווקיים, הנעשים לאחר מכירה, אנו מציעים לכם להתחיל להתרגל לשיר הנבחר, להאזין אליו באופן תכוף, לתזמן את הכניסות, המעברים, המפגשים עם ההורים ובני הזוג המיועדים, לקבוע אף את רגע הפתיחה, ורגע הסיום, את רגע העלייה לחופה. ולא פחות חשוב, לשתף את התקליטן בתכנית הטקס.

שירים שמותרים חותם

לא נוכל לסיים ללא המלצות משלנו על שירים, שהותירו חותם בקרב מחותננו:
בגזרת העברית: ביצועים אקוסטיים של מאיר ואביתר בנאי, שירים שקטים של אריק איינשטיין, "ברית עולם" של מתי כספי/ בועז שרעבי, "קול גלגל" של שוטי הנבואה, "אהבתיה" של שלמה ארצי, "שיר חופה" של גד אלבז, "ניצחת איתי הכל" של עמיר בניון, "שיר למעלות" בביצוע פרחי ירושלים.
בגזרת הלועזית: Fix you- Coldplay, Ed Sheeran- thinking out loud, When you say nothing at all  של אליסון קראוס, הביצוע המרטיט של אלכסנדרה ל"הללויה" או הביצוע הדרמטי של אל דיוו, she של דייויד קוסטלו
בגזרת הנעימות: מככבת אניגמה עם return to innocence , נעימות של Yani, Enya, פתיחות דרמטיות מתוך פלייליסטים של סרטים, גרסאות unplug והופעות חיות.
בגזרת הלטיני- שירים שקטים של חוליו ואנריקה איגלסיאס, שאקירה, ג'יפסי קינגס ועוד.

מתלבטים לגבי שירי חופה? ה DJ שלנו יסייע לכם לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם, לפרטים, צלצלו אלינו: 08-6756777  "גני הצבי" מתחם אירועים בקונספט אורבני- כפרי

אהבתם?
שתפו בפייסבוק !

שיתוף ב facebook
שתף