חתונה בקונספט אורבני

מינימליסטיות היא שם המשחק, הדיוק, הירידה לפרטים, הבחירה הבלתי מתפשרת בפלטת צבעים מונוכרומטית, שנשטפת בחומה של נורת פחם מתוך גוף תאורה תעשייתי.
חתונה בקונספט אורבני מדברת בשפת השיק, משרה תמונה נקייה בעיניים, ומשדרת עוצמה שקטה.
מה הופך חתונה לאורבנית? עקרונות והמלצות.

שילוב של חדש עם ישן

חתונות אורבניות הן הביטוי שנוצר משילוב חדש עם ישן, ואשר בא לידי ביטוי בשידוך של אלמנטים עיצוביים עם טכנולוגיה מתקדמת.
חתונה במתחם אירועים אורבני, תמיד תהיה תוצר של מרחב החוץ, הסובב אותה.
עיצוב אורבני, הנטוע בסביבה כפרית, ישלב את החוץ עם הפנים באופן הרמוני, שיבוא לידי ביטוי בחיפויי הקירות, בחירת קישוטי השולחן, ובאווירה נוחה ומרווחת, שמשאירה מקום רב לתנועה.

יוקרה בוטחת ומאופקת

אולמות יוקרה נהנים מעיצוב פופוזי, "רועש בעיניים" המשלב בין שנדלירים גדולים, סידורי שולחן גבוהים, אווירה אפלה אפופת עשן. איכשהו בתוך כל אלה, גם האירועים הקטנים יחסית, מאבדים מהאינטימיות שלהם.
אך יוקרה, יכולה לבוא גם בקול שקט באיפוק ובבטחה, ולהתממש גם על ידי גן אירועים מומלץ בעיצוב אורבני, המתמקד בפרטים הקטנים, מציע שילוב של תאורה פרקטית עם תאורת אווירה, מערכת סאונד מצטיינת, ויצירת פינות מגוונות במרחב.

אין אורבני ללא גן

צעידה בין שדות מטעים, אוויר צלול לנשימה ובעיקר שקט פנימי, הם חלק בלתי נפרד מחיי המושב הרגועים, שרחוקים עד מאוד מחיי העיר הסואנים. זוהי גם משאת נפשם של זוגות, החושקים בקונספט חתונה טבעי יותר, מחובר לשורשים, מבלי להתפשר על יוקרה וחדשנות.
העדיפו מתחם אירועים, המשלב גם גן, שיהווה תפאורה נפלאה לצילומים המקדימים, לקבלת הפנים ולחופה. בחרו גן אירועים ליד אשדוד או גן אירועים ליד אשקלון, מטופח, רחב ידיים, אשר משלב בין צמחייה ארץ ישראלית, פינות ישיבה מגוונות לתחושת מרגוע ורווחה, בר אקטיבי, עמדת קפה, ועמדות הגשה של מבחר מנות קטנות לתחילת הערב.

לסיכום, אין זה הכרח, שאירוע יוקרתי, חייב להתקיים בתוך מתחם אירועים בעל עיצוב פומפוזי, חתונות אורבניות, גם אם הן רבות משתתפים, מקבלות נופך אינטימי, באולמות, אשר נטועים בתוך סביבתם, יונקים השראה ממנה, ומביאים אותה אל סביבת הפנים באופן מוקפד, חכם ומלא בחדשנות.

מחפשים קונספט אירוח אורבני עם אווירה דרומית? הגעתם למקום הנכון! "גני הצבי" מתחם אירועים כפרי- אורבני, המחובר לשורשים, לפרטים וקביעת פגישה, צלצלו: 08-6756777

אהבתם? שתפו !

Share on Facebook
סגירת תפריט